Ostatnie komentarze

Home

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Pościel Bawełna - Satyna

Satyna to bardzo delikatna i elegancka tkanina, jest to charakterystyczny materiał - jej połysk jest miły oku, a wrażenie chłodu przy zetknięciu ze skórą jest niezwykle przyjemne.

Pościel z satyny bawełnianej wykonana jest z bawełny, dzięki czemu zachowuje właściwości charakterystyczne dla wszystkich bawełnianych tkanin.  Pościel jest ładna a przy tym trwała, niewymagająca prasowania.

Satyna bawełniana przez niektórych zwana także bawełną satynową, jest materiałem w stu procentach wykonanym z bawełny jednak ze splotem satynowym. Dzięki temu ma charakterystyczną śliskość w dotyku, a przy tym jest niezwykle przewiewna, nie klei się do ciała.

Bawełna-Satyna jest jednym z bardziej cenionych materiałów na pościeli w dotyku, jest miękka, cienka a jednocześnie ładnie się prezentuje ( jest lekko połyskliwa. )

Mimo powszechnego stereotypu, satyna bawełniana wcale nie jest zimna w dotyku a przy tym bardziej lodowata. Taka pościel powinna zainteresować przede wszystkim te osoby, które szukają produktu pośredniego pomiędzy śliską i lekką satyną, a ciepła i praktyczną w użytkowaniu bawełną.

Pościel wykonana z mieszanki satyny, bawełny nie będzie lśniła, ale będzie wyjątkowo miękka i przyjemna w dotyku, co z pewnością przełoży się większy komfort snu, również w czasie letnich upałów.